BUSkrzys
BUSkrzyś

Rozkład jazdy

Obowiązuje od 14.10.2013 r.

DNI ROBOCZE

PŁOKI - CHRZANÓW

Km Odl.
między
przyst.
Nazwa przystanku Godzina odjazdu
R RS R R R R R R RS R RS R RS W
0 0 Płoki Centrum 5:25 6:05 6:35 7:45 9:00 10:25 11:30 13:15 14:05 15:05 15:50 16:30 17:12 17:35
0,8 0,8 Płoki Leśniczówka 5:26 6:06 6:36 7:46 9:01 10:26 11:31 13:16 14:06 15:06 15:51 16:31 17:13 17:36
2,2 1,4 Myślachowice RSP 5:28 6:08 6:38 7:48 9:03 10:28 11:33 13:18 14:08 15:08 15:53 16:33 17:15 17:38
3,3 1,1 Myślachowice Rynek 5:30 6:10 6:40 7:50 9:05 10:30 11:35 13:20 14:10 15:10 15:55 16:35 17:17 17:40
4,7 1,4 Trzebinia Zbyszek 5:32 6:12 6:42 7:52 9:07 10:32 11:37 13:22 14:12 15:12 15:57 16:37 17:19 17:42
5,8 1,1 Trzebinia Krze 5:34 6:14 6:44 7:54 9:09 10:34 11:39 13:24 14:14 15:14 15:59 16:39 17:21 17:44
6,1 0,3 Trzebina Krze I 5:35 6:15 6:45 7:55 9:10 10:35 11:40 13:25 14:15 15:15 16:00 16:40 17:22 17:45
6,8 0,7 Trzebinia Wieża Ciśnień 5:36 6:16 6:46 7:56 9:11 10:36 11:41 13:26 15:16 14:16 16:01 16:41 17:23 17:46
7,6 0,8 Trzebinia Nowotki 5:37 6:17 6:47 7:57 9:12 10:37 11:42 13:27 14:17 15:17 16:02 16:42 17:24 17:47
8,5 0,9 Trzebinia Przychodnia 5:39 6:19 6:49 7:59 9:14 10:39 11:44 13:29 14:19 15:19 16:04 16:44 17:26 17:49
8,9 0,4 Trzebinia ul. Krakowska 5:40 6:20 6:50 8:00 9:15 10:40 11:45 13:30 14:20 15:20 16:05 16:45 17:27 17:50
10,0 1,1 Trzebinia PKP 5:42 6:22 6:52 8:02 9:17 10:42 11:47 13:32 15:22 14:22 16:07 16:47 17:29 17:52
12,1 2,1 Trzebinia ul. Długa 5:44 6:24 6:54 8:04 9:19 10:44 11:49 13:34 14:24 15:24 16:09 16:49 17:31 17:54
12,7 0,6 Trzebinia Bereska 5:45 6:25 6:55 8:05 9:20 10:45 11:50 13:35 14:25 15:25 16:10 16:50 17:32 17:55
13,3 0,6 Chrzanów PKS 5:47 6:27 6:57 8:07 9:22 10:47 11:52 13:37 14:27 15:27 16:12 16:52 17:34 17:57
14,7 1,4 Chrzanów Nowy Szpital 5:52 6:32 7:02 8:12 9:27 10:52 11:57 13:42 ---- 15:32 16:17 ---- 17:39 18:02

CHRZANÓW - PŁOKI

Km Odl.
między
przyst.
Nazwa przystanku Godzina odjazdu
R RS R R R R R R R RS R RS R R
0 0 Chrzanów Nowy Szpital 5:55 6:45 7:10 8:30 9:50 11:00 12:45 13:30 13:55 ---- 15:50 16:30 ---- 18:05
1,4 1,4 Chrzanów PKS 6:00 6:50 7:15 8:35 9:55 11:05 12:50 13:35 14:00 14:45 15:55 16:35 17:10 18:10
2,0 0,6 Trzebinia Bereska 6:02 6:52 7:17 8:37 9:57 11:07 12:52 13:37 14:02 14:47 15:57 16:37 17:12 18:12
2,6 0,6 Trzebinia ul.Długa 6:03 6:53 7:18 8:38 9:58 11:08 12:53 13:38 14:03 14:48 15:58 16:38 17:13 18:13
4,7 2,1 Trzebinia PKP 6:05 6:55 7:20 8:40 10:00 1110 12:55 13:40 14:05 14:50 16:00 16:40 17:15 18:15
5,8 1,1 Trzebinia Mały Rynek 6:07 6:57 7:22 8:42 10:02 11:12 12:57 13:42 14:07 14:52 16:02 16:42 17:17 18:17
6,2 0,4 Trzebinia Przychodnia 6:08 6:58 7:23 8:43 10:03 11:13 12:58 13:43 14:08 14:53 16:03 16:43 17:18 18:18
7,1 0,9 Trzebinia Nowotki 6:10 7:00 7:25 8:45 10:05 11:15 13:00 13:45 14:10 14:55 16:05 16:45 17:20 18:02
7,9 0,8 Trzebinia Wieża Ciśnień 6:11 7:01 7:26 8:46 10:06 11:16 13:01 13:46 14:11 14:56 16:06 16:46 17:21 18:21
8,6 0,7 Trzebinia Krze I 6:12 7:02 7:27 8:47 10:07 11:17 13:02 13:47 14:12 14:57 16:07 16:47 17:22 18:22
8,9 0,3 Trzebinia Krze 6:13 7:03 7:28 8:48 10:08 11:18 13:03 13:48 14:13 14:58 16:08 16:48 17:23 18:23
10,0 1,1 Trzebinia Zbyszek 6:15 7:05 7:30 8:50 10:10 11:20 13:05 13:50 14:15 15:00 16:10 16:50 17:25 18:25
11,4 1,4 Myślachowice Rynek 6:17 7:07 7:32 8:52 10:12 11:22 13:07 13:52 14:17 15:02 16:12 16:52 17:27 18:27
12,5 1,1 Myślachowice RSP 6:19 7:09 7:34 8:54 10:14 11:24 13:09 13:54 14:19 15:04 16:14 16:54 17:29 18:29
13,9 1,4 Płoki Leśniczówka 6:21 7:11 7:36 8:56 10:16 11:26 13:11 13:56 14:21 15:06 16:16 16:56 17:31 18:31
14,7 0,8 Płoki Centrum 6:22 7:12 7:37 8:57 10:17 11:27 13:12 13:57 14:22 15:07 16:17 16:57 17:32 18:32

R - dni robocze
S - szkolny - nie kursuje w wakacje, ferie i okresy wolne od nauki
W - kursuje tylko w wakacje i ferie zimowe

SOBOTY Z WYJĄTKIEM ŚWIĄTECZNYCH

PŁOKI - CHRZANÓW

Km Odl.
między
przyst.
Nazwa przystanku Godzina odjazdu
0 0 Płoki Centrum 5:45 7:10 9:10 11:10 13:10
0,8 0,8 Płoki Leśniczówka 5:46 7:11 9:11 11:11 13:11
2,2 1,4 Myślachowice RSP 5:48 7:13 9:13 11:13 13:13
3,3 1,1 Myślachowice Rynek 5:50 7:15 9:15 11:15 13:15
4,7 1,4 Trzebinia Zbyszek 5:52 7:17 9:17 11:17 13:17
5,8 1,1 Trzebinia Krze 5:54 7:19 9:19 11:19 13:19
6,1 0,3 Trzebina Krze I 5:55 7:20 9:20 11:20 13:20
6,8 0,7 Trzebinia Wieża Ciśnień 5:56 7:21 9:21 11:21 13:21
7,6 0,8 Trzebinia Nowotki 5:57 7:22 9:22 11:22 13:22
8,5 0,9 Trzebinia Przychodnia 5:59 7:24 9:24 11:24 13:24
8,9 0,4 Trzebina ul. Krakowska 6:00 7:25 9:25 11:25 13:25
10,0 1,1 Trzebinia PKP 6:02 7:27 9:27 11:27 13:27
12,1 2,1 Trzebinia ul.Długa 6:04 7:29 9:28 11:28 13:28
12,7 0,6 Trzebinia Bereska 6:05 7:30 9:30 11:30 13:30
13,3 0,6 Chrzanów PKS 6:07 7:32 9:32 11:32 13:32
14,7 1,4 Chrzanów Nowy Szpital --- --- --- --- ---

CHRZANÓW - PŁOKI

Km Odl.
między
przyst.
Nazwa przystanku Godzina odjazdu
0 0 Chrzanów Nowy Szpital --- --- --- --- ---
0 0 Chrzanów PKS 6:30 8:05 9:45 12:25 14:00
0,6 0,6 Trzebinia Bereska 6:32 8:07 9:47 12:27 14:02
1,2 0,6 Trzebinia ul.Długa 6:33 8:08 9:48 12:28 14:03
3,3 2,1 Trzebinia PKP 6:35 8:10 9:50 12:30 14:05
4,4 1,1 Trzebinia Mały Rynek 6:37 8:12 9:52 12:32 14:07
4,8 0,4 Trzebinia Przychodnia 6:38 8:13 9:53 12:33 14:08
5,7 0,9 Trzebinia Nowotki 6:40 8:15 9:55 12:35 14:10
6,5 0,8 Trzebinia Wieża Ciśnień 6:41 8:16 9:56 12:36 14:11
7,2 0,7 Trzebinia Krze I 6:42 8:17 9:57 12:37 14:12
7,5 0,3 Trzebinia Krze 6:43 8:18 9:58 12:38 14:13
8,6 1,1 Trzebinia Zbyszek 6:45 8:20 10:00 12:40 14:15
10,0 1,4 Myślachowice Rynek 6:47 8:22 10:02 12:42 14:17
11,1 1,1 Myślachowice RSP 6:49 8:24 10:04 12:44 14:19
12,5 1,4 Płoki Leśniczówka 6:51 8:26 10:06 12:46 14:21
13,3 0,8 Płoki Centrum 6:52 8:27 10:07 12:47 14:22
(c) Impuls-IT 2008